Перевірка знань з питань охорони праці


Відповідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорон праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005р. №15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 15.02.2005р. за №231/10511 (далі – Типове положення), у посадових осіб і спеціалістів з охорони праці підприємств, установ та закладів, зазначених у додатку 3 Типового положення, посадових осіб малих підприємств, де нема можливості провести навчання безпосередньо на підприємстві, суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, які використовую найману працю та інших працівників, перевірку знань з питань охорони праці здійснює комісія управління Держпраці у Миколаївській області, за відповідними напрямками та з загальних питань.

Єдиний день перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів підприємств в управлінні – кожна  п’ятниця  з 09-30 до 15-00 год.

Ознайомитись з наказом "Про призначення постійно діючої комісії щодо  перевірки знань з питань охорони праці" та  складом комісії управління Держпраці у Миколаївській області за напрямками, натисніть