Про Управління


 

Декілька слів про нас

image_3

Управління Держпраці у Миколаївській області є територіальним органом Державної служби України з питань праці, що їй підпорядковується.

Утворення Управління Держпраці у Миколаївській області регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року №100. Повноваження Управління Держпраці поширюються на територію Миколаївської області.

 Основними завданнями Управління Держпраці є:

1)  реалізація державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов'язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб;

2) здійснення комплексного управління охороною праці та промисловою безпекою на обласному рівні;

3) здійснення державного регулювання і контролю у сфері діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпеки;

4) організація та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері функціонування ринку природного газу в частині підтримання належного технічного стану систем, вузлів і приладів обліку природного газу на об'єктах його видобутку та забезпечення безпечної і надійної експлуатації об'єктів Єдиної газотранспортної системи.

 

 

Також дивіться

 

1
Положення

Правовий акт, що визначає основні правила організації та діяльності управління Держпраці у Миколаївській області.

2
Керівництво

Начальник Управління Держпраці за посадою є Головним державним інспектором з питань праці в області. Начальник Управління Держпраці має двох заступників. Заступники начальника Управління Держпраці за посадою є заступниками Головного державного інспектора з питань праці в області.

3
Колегія

Колегія є консультативно-дорадчим органом і створена для узгодження вирішення питань, що належать до компетенції управління Держпраці у Миколаївській області, колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів його діяльності.

4
Громадська рада

Консультацій з громадськістю враховуються органом виконавчої влади під час прийняття остаточного рішення або в подальшій його роботі.

5
Вакансії

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби.