Виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей» завершилася


12 червня 2018 року став останнім днем виставки робіт Миколаївських учасників  Всеукраїнського конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей», що проходила у мережах заправних станцій ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» та ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ».

 З середини  квітня по червень 2018 року малюнки учасників регіонального туру конкурсу привертали увагу водіїв та їх супутників, що зупинялись для відпочинку у мережах закладів ресторанного типу при АЗС.

«У кожному малюнку важко було не помітити турботу до збереження життя та здоров’я працівників. Малюнки запрошують спостерігача «зробити крок назустріч» історії про повсякденне життя працівників, у якому постійно зустрічаються  виробничі ризики», - з інтерв’ю  Юлії Козаченко, відвідувача закладу.

Виставка  малюнків «Охорона праці очима дітей» має бути орієнтована на широке кола відвідувачів та акцентувати увагу до ключових елементів «пазлу», що зветься охорона праці та виробнича безпека. Саме за таких критеріїв було прийнято рішення щодо місця проведення виставки.

«Персонал задіяний на об’єктах підвищеної небезпеки,  таких як автозаправні станції,  має  знати і виконувати вимоги визначені інструкціями з охорони праці, додержуватися правил поводження з устаткуванням, застосовувати безпечні методи роботи та користуватися засобами колективного та індивідуального захисту. Малюнки провокують співробітників замислитися як над власною безпекою, так й над безпекою оточуючих», - демонструючи інструкції з охорони праці оператора заправної станції, зазначив Ігор Черкасов, інженер з охорони праці ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ».

Найважливішим показником ефективності проведення виставки малюнків є те, що вона змусила пересічного громадянина вийти за межі звичної ролі пасивного відвідувача  і спонукала стати активним учасником мовчазного читання вимог безпеки праці, відчути голос малюнків.