Власний приклад зміцнення поваги до права: тестування із запобігання і протидії корупції посадовими особами управління Держпраці у Миколаївській області складено успішно


Шлях до формування правової держави  пролягає через зміцнення поваги до права та сприяння розвитку обізнаного громадянського суспільства. До Всеукраїнського тижня права посадовими особами управління Держпраці у Миколаївській області заплановано підвищити загальний рівень знань громадян про їх  трудові права. Для реалізації цієї мети фахівцями управління Держпраці у Миколаївській області проводяться лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом з працівниками установ, організацій, підприємств, а також  дискусійні зустрічі зі студентами ВУЗів міста Миколаєва.

Проте, власний приклад є  одним із найдієвіших  мотиваційних методів.

Раді поділитися гарними результатами. Наразі посадові особи управління Держпраці у Миколаївській області задіяні у проходженні курсів підвищення кваліфікації державних службовців за програмою тематичного короткострокового семінару з питань запобігання і протидії корупції у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за підтримки Національного агентства України з питань державної служби. Вже сьогодні участь у заході прийняло 80% зі заявленої кількості учасників. Результати  тестування свідчать, що  посадові особи управління Держпраці у Миколаївській області мають належний рівень знань Закону України «Про запобігання корупції».

До кінця поточного року документи про проходження курсів підвищення кваліфікації з питань пов’язаних із запобіганням корупції матимуть 100% державних службовців управління Держпраці у Миколаївській області.

Додатково: Належний рівень знань посадових осіб управління Держпраці у Миколаївській області, також, засвідчено свідоцтвами виданими:

  • Національною академією державного управління при Президентові України
  • Національною академією внутрішніх справ