Водіїв Миколаївського пасажирського автоперевізника проінформували про фактори виробничих ризиків та закликали їх мінімізувати


На ТОВ «МИКОЛАЇВ-АВТО» відбулась нарада на тему «Недопущення травматизму серед водіїв: вимоги, проблеми, рішення».

Ініціатор заходу: Управління Держпраці у Миколаївській області.

Звертаючись до трудового колективу підприємства, головний держаний інспектор Управління Держпраці у Миколаївській області Юрій Лебедєв зауважив на необхідності активізації уваги до технічного стану транспортних засобів особливо перед початком зимового періоду.

Він, також,  визначив важливість підтримки стану здоров’я працівників підприємства. Зокрема, проведення імунопрофілактики та попередження розвитку хронічних захворювань, у тому числі професійних.  Посадовець зауважив, що краще пройти повний курс лікування одразу, а ніж недолікувавшись виходити на роботу та у майбутньому декілька разів на рік йти на лікарняний, зменшуючи прояви хронічного захворювання.

Негаразди в сім’ї чи колективі стають причиною нестабільного  психічного стану водія. Оскільки усі люди різні, то наслідування когось не є вдалим рішенням. Одна особа може зосередитись на роботі, інша – навпаки. Присутніх закликали проводити  самоаналіз перед тим як сідати за кермо. Адже власна безпека та безпека оточуючих людей має бути у пріоритеті.

Також,  присутнім було окреслено чинники, які мають безпосередній  вплив на безпеку руху та дію яких мають прогнозувати та враховувати у роботі водіі, а саме:

стан дорожнього полотна;

 інтенсивність руху на певному відрізку дороги та можливість здійснення маневрів;

 порушення правил дорожнього руху іншими учасниками тощо.

Наостанок трудовий колектив Товариства запросили протистояти шкідливим звичкам, зокрема зловживати алкоголем,  вживати наркотичні засоби, тим паче напередодні робочого дня.