До Управління Держпраці у Миколаївській області надійшли перші малюнки на участь у конкурсі «Охорона праці очима дітей» – 2020


Методичний керівник Нововасилівської філії І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів презентувала Яні Скуратовській, першому заступнику начальника Управління Держпраці у Миколаївській області, малюнки учнів, які виявили бажання взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей» -2020.

 Під час презентації робіт викладач розповіла про трудову  зайнятість мешканців Снігурівського району та безпосередньо батьків молодих творців.

За словами педагога поля Снігуівського району окрім соняшників та пшениці, рясно вкриті панелями сонячних електростанцій. Будівництво сучасних електрогенеруючих комплексів створило нові робочі місця. Суб’єкти господарювання у своїй діяльності реалізують інноваційні технології, а це в свою чергу спонукає найманих осіб підвищувати рівень кваліфікації, вимагає від них чіткого додержання технологічних процесів та вимог охорони праці.

Яна Скуратовська високо оцінила роботу керівництва навчального закладу за   залучення учнів до аналізу аспектів трудової діяльності. Вона, також, зауважила на важливості  прищеплення дітям знань щодо  формування трудових відносин, заснованих  на принципах гідної праці.

 «Роботи молоді Нововасилівської громади можна порівняти з  посівами озимих. Гадаю, навесні ми зберемо добрий врожай у вигляді великої кількості авторських робіт. Робіт у яких молодь продемонструє своє бачення майбутнього праці: застосування  сучасних технологій та реалізації заходів, направлених на зниження виробничих ризиків», - сказала Яна Скуратовська.