Конкурс «Краще підприємство з охорони праці»: ТОВ«Електрім-2000»- концепція управління охороною праці через принцип індивідуального підходу до кожного працівника


Миколаївське  ТОВ «Електрім-2000» готово помірятися силами у Всеукраїнському огляді-конкурсі на присвоєння почесного звання «Краще підприємство з охорони праці».

Успішність та результативність компанії перш за все залежить від людей, які в ній працюють. В цьому впевнена генеральний директор ТОВ «Електрім-2000», тому на підприємстві створено комфортні та безпечні умови праці.

ТОВ «Електрім-2000» створене у 1997р.  є першим в Україні авторизованим виробником низьковольтних комплектних пристроїв за ліцензією компанії Schneider Electric.

Головним напрямком діяльності компанії є проектування, конструювання, виробництво НКП та КЗОО будь-якої складності.

Безпосередньо на виробництві функціонує своя електротехнічна лабораторія, яка виконує весь спектр послуг, що пов’язані з електричними вимірюваннями та перевіркою обладнання, яке виробляється на підприємстві.

 На даний момент ТОВ «Електрім-2000» об’єднує у собі декілька виробничих платформ, а саме:

  •   виробництво низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) та камер збірних однобічного обслуговування (КЗОО)
  •       будівельно-монтажне управління
  •       проектно-конструкторський інженерний центр
  •       сервісний центр
  •       торговий дім

Підприємство славиться надійністю та чесністю у ділових стосунках, а його бізнес-процеси відповідають нормам чинного законодавства. Саме таке ж ставлення очікується і від партнерів,  особливо  коли  йдеться  про  права  людини, охорону праці та захист довкілля. За роки діяльності ТОВ «Електрім-2000» співпрацювало з Адміністрацією Президента України, Чорнобильською АЕС, Одеським припортовим заводом, ТОВ «Укрнафта», Молдавським металургійним заводом та з багатьма іншими підприємствами, організаціями.

Одним з головних пріоритетом діяльності служби охорони праці ТОВ «Електрім-2000»  є забезпечення безпечних, нешкідливих, комфортних умов праці. Зокрема, для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві створені відповідні робочі місця.

На підприємстві діє Положення про службу охорони праці, застосовуються інструкції з охорони праці згідно професій та видів робіт, разом з цим, забезпечується оперативне оновлення розпорядчих документів з питань  охорони праці відповідно до  експертних думок  та змін чинного законодавства.

 Співробітники ТОВ «Електрім-2000»  з першого дня праці отримують:

  •  якісний спецодяг;
  •  обладнане робоче місце;
  •  комфортні умови праці;
  •  навчання за рахунок компанії.

Для мотивації колективу на підприємстві запроваджене моральне заохочення працівників за участь та ініціативу у здійсненні заходів щодо підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці.

Вторгнення  приватного життя у роботу та навпаки може привести до  несподіваних наслідків. Враховуючи ці взаємопов’язані обставини, відпускна кампанія на підприємстві здійснюється з урахуванням особистих інтересів співробітників та виробничої необхідності.  До того ж, у колективному договорі ТОВ «Електрім-2000» передбачена можливість отримання матеріальної допомоги для вирішення складних життєвих ситуацій.

Підприємство інвестує в своїх співробітників — в навчання і розвиток необхідних навичок, піклується про соціальну захищеність персоналу, забезпечує мотивуючу робочу атмосферу і робочі місця, що відповідають нормам чинного законодавства про охорону праці.