Миколаївський окружний адміністративний суд відмовив фізичній – особі підприємцю у скасуванні постанови управління Держпраці у Миколаївській області про накладання штрафу у розмірі 96 000 гривень


Фізична – особа підприємець звернувся до Миколаївського окружного адміністративного суду  з позовом до Управління Держпраці у Миколаївській області з вимогами  про визнання протиправним та скасування постанови управління Держпраці у Миколаївській області про накладання штрафу уповноваженою посадовою особою. Розглянувши справу, суд відмов у задоволенні позову.

Інспектори праці управління Держпраці у Миколаївській області відповідно до постанови КМУ від 26.04.2017 №295  «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» проводять інспекційні відвідування суб’єктів господарювання різних форм власності.

За результатами проведення інспекційного відвідування управління Держпраці у Миколаївській області встановлено, що у магазині «Essen» працює продавець без оформлення трудового договору.

За порушення  вимог законодавства про працю уповноваженою посадовою особою управління Держпраці у Миколаївській області на фізичну – особу підприємця накладено штраф у розмірі 96 000 грн.