Наживо Українське радіо: Миколаїв: співробітництво у напрямку протидії нелегальній зайнятості та ухилення від відповідальності осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, в тому числі зі сплати аліментів


08 лютого 2019 року гостями Ганни Радій, ведучої передачі «Життя, як є» Українського радіо: Миколаїв, стали посадові особи управління Держпраці у Миколаївській області - Олена Чернова, Миколаївського обласного центру зайнятості – Наталія Прокопенко, Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області – Олена Ткаченко.

Темою обговорення прямого ефіру стали заходи, які вживаються на Миколаївщині щодо працевлаштування боржників, які нe сплачують аліменти, та розпочате співробітництво між територіальними органами Держпраці та державної виконавчої служби у Миколаївські області у напрямку детінізації ринку праці.

Гості студії повідомили про динаміку сплати заборгованості з аліментів за 2017, 2018 роки, пояснили, яким чином здійснюється вплив на боржників аліментів щодо погашення заборгованості, роз’яснили можливості центру зайнятості стосовно надання допомоги у працевлаштуванні громадянам, окремо зосередили увагу на основних засадах проведення заходів контролю щодо виявлення неоформлених трудових відносин та інших фактів порушення законодавства про працю, зокрема, незадекларованих доходів громадян.

Які заходи вживаються на Миколаівщині щодо працeвлаштування боржників, які нe сплачують алімeнти? Про цe в програмі (Життя як є)розповідають eкспeрти: фахівeць обласного цeнтру зайнятості Наталя Прокопeнко, фахівeць Головного тeриторіального управління юстиціі у Миколаівській області Олeна Ткачeнко та фахівeць управління Дeржпраці у Миколаівській області Олeна Чeрнова. Вeдуча Анна Стаднік.

Опубліковано Українське радіо: Миколаїв Пʼятниця, 8 лютого 2019 р.