На ТОВ «Сервісний центр Металург» визначено складові планової роботи з профілактики електробезпеки


Заходи направленні на попередження аварій та нещасних випадків під час експлуатації технологічного електрообладнання напругою понад 1000 вольт розглядались під час проведення посадовими особами управління Держпраці у Миколаївській області  превентивного заходу на ТОВ «Сервісний центр Металург».

Працівники підприємства мають знати вимоги безпечного проведення робіт та неухильно виконувати їх. Порозуміння між працівниками, майстрами, особами, відповідальними за стан охорони праці, та  їх злагоджена робота є  запорукою запобігання травматизму. Саме таку думку висловив Дмитро Агарков, начальник відділу нагляду в машинобудування та енергетиці управління Держпраці у Миколаївській області.

Оглядаючи складові елементи системи енергетичного забезпечення, які обслуговують працівники підприємства, посадовець зосередив увагу на заходах захисту від ураження електричним струмом та забезпеченні ведення відповідної документації.

Мова йшла про позбавлення можливості  випадкового дотику  до струмопровідних частин обладнання, обов’язкове застосування індивідуальних захисних засобів від ураження електричним струмом.

Серед іншого під час заходу осіб, відповідальних за стан охорони праці на підприємстві, запросили,  не зважаючи на період зимових свят, активізувати формування планів роботи щодо організації  оглядів, поточного та капітального ремонтів обладнання, що експлуатується,   а також  проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.