На ТОВ «Воскресенське – Терра» відбулось обговорення питань щодо забезпечення безаварійної роботи сонячної електростанції та недопущення травматизму серед працівників у сезон осінніх гроз


Тривале та безаварійне використання виробничих споруд енергооб’єкту забезпечується завдяки належній експлуатації, зокрема дотриманню режиму роботи електроустановок, проведенню оглядів та технічного обслуговування обладнання. Саме таку думку висловив головний державний інспектор Управління  Юрій Лодатко, спілкуючись з керівництвом ТОВ «Воскресенське – Терра».

Оскільки восени ризик ударів блискавок зростає, учасники діалогу зосередили увагу на питаннях забезпечення належної роботи обладнання з блискавкозахисту та навченості персоналу щодо безпечної поведінки під час грози.

Визначаючи важливість оперативного обслуговування електроустановок, Юрій Лодатко зауважив на обов’язковому дотриманні мінімальної кількості електротехнічних працівників  та наявність у них відповідної кваліфікації, групи допуску, стажу роботи, знань та навичок щодо безпечних методів роботи, надання домедичної допомоги, реагування під час аварійної ситуації.

За результатами заходу було досягнуто домовленостей щодо координації зусиль у напрямку зниження рівня виробничих ризиків та дотримання вимог охорони праці на Товаристві.