Обережно! Шахраї, прикриваючись іменем начальника та інших посадових осіб Управління Держпраці у Миколаївській області, вимагають кошти у суб’єктів господарювання Миколаївщини


Управління Держпраці у Миколаївській області  попереджає суб’єктів господарювання, що на  Миколаївщині поновилися факти шахрайських телефонних дзвінків  ніби-то від імені начальника та інших посадових осіб  Управління Держпраці у Миколаївській області.

Під час телефонної розмови суб’єкту господарювання  повідомляють, що незабаром у нього буде проведено перевірку  з питань належного оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, охорони праці чи виробничої безпеки. З метою уникнення проблем при проведенні перевірки шахраї вимагають «гроші».

Управління Держпраці у Миколаївській області  повідомляє, що керівництво та посадові особи Держпраці не звертаються до суб’єктів господарювання з подібними «вимогами» і «проханнями» та при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України.

 «Шановні суб’єкти господарювання будьте обачними.  Перевіряйте справжність посвідчень осіб які до вас прийшли на перевірку. У разі виникнення ситуацій з корупційною складовою повідомляйте до Управління Держпраці у Миколаївській області за телефоном (0512) 50 01 35», - Юрій Козловський, начальник Управління Держпраці у Миколаївській області.

 

Додатково: посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу про проведення перевірки, а також інші документи, які дозволяють зареєструватися у журналі перевірок суб’єкта господарювання.

Інформацію  про планові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2019 та 2020 роки та  посвідчення інспекторів праці можна знаходити на  сайті Управління Держпраці у Миколаївській області.

Корисне  посилання.