Перший заступник начальника Управління у прямому ефірі на UA: Миколаїв запросила дітей Миколаївщини до участі у конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей»


21 січня 2020 у ранковому ефірі UA:Миколаїв перший заступник начальника Управління  Держпраці у Миколаївській області Яна Скуратовська у передачі «Новий день»  на UA: Миколаїв   розповіла про мету та умови Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Яна Скуратовська повідомила, що головною метою Конкурсу є привернення уваги дітей до вимог безпеки під час трудової діяльності людини та формування позиції щодо обрання майбутньої професії.

Телеглядачам повідомили, що у 2019 році кількість учасників конкурсу у порівнянні з 2018 збільшилась  майже на чверть. Тож, конкуренція серед авторів зростає.  Копіювання тематики зображення з інтернету не приносить жодної користі.  Перемога залежить від креативності, актуальності  висвітлення проблем у сфері охорони праці, а також  якості та самостійності   виконання робіт учасниками конкурсу.

Перший заступник начальника Управління відзначила, що ідеями для малюнків  можуть стати заходи з охорони праці та промислової безпеки, які втілюються на підприємствах Миколаївщини, наприклад: сільського господарства, легкої промисловості тощо.

Яна Скуратовська розповіла про призовий фонд, умови конкурсу та запросила молодь поквапитися з подачею своїх робіт до Управління, адже наближається останній день прийняття малюнків  -15 лютого 2020.