Посадові особи Управління Держпраці визначили умови надання додаткової відпустки працівникам ТОВ «ПІК-Дистрибьюшн»


Інформаційно-роз`яснювальний захід Держпраці відбувся на ТОВ «ПІК-Дистрибьюшн», яке є оптовим дистриб'ютором  будівельних матеріалів і товарів народного споживання  у місті Вознесенську.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Миколаївський області Ірина Тішкова під час розмови з представниками  кадрової та бухгалтерської служб підприємства зупинила увагу на основних правилах надання додаткових відпусток.

Вона розповіла присутнім  про умови надання  щорічних додаткових відпусток  за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та  особливий характер праці. Зважаючи на сферу професійної зайнятості  аудиторії, особлива увага була зосереджена на умовах надання додаткової щорічної за особливий характер праці відпустки працівникам, робота яких пов’язана з використанням персональних комп’ютерів.

На відміну від шкідливих умов праці для надання щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, до яких належить відпустка за роботу за комп`ютером, не вимагається проведення атестації робочих місць за умовами праці. Додаткова відпустка за роботу за комп`ютером тривалістю  до 4 календарних днів надається відповідно до позиції 58 розділу ХХІІ «Загальні професії за всіма галузями господарства» Додатку № 2 «Списку виробництв, робіт, професій  та посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним навантаженням або виконується  в особливих природних географічних  і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 р № 1290.

Очевидно, що  працівники (бухгалтерської, кадрової, юридичної служби, секретарі та інші) зазвичай виконують роботу за комп’ютером не менше половини тривалості свого робочого дня. Таким чином, вони  можуть претендувати на щорічну додаткову відпуску за особливий характер праці. Перелік посад, що мають право на зазначену додаткову відпуску, роботодавець  визначає в колективному або трудовому договорі.  Додаткова відпустка за роботу за комп’ютером надається пропорційно фактично відпрацьованому в цих умовах часу.

Присутні детально обговорили періоди, які враховуються  та які не враховуються в стаж роботи, що дає право на відпуску за роботу за комп’ютером.

Корисні посилання: консультація фахівця про умови надання щорічних додаткових відпусток