Працівників ТОВ «Укрсат» проінформували про особливості нарахування заробітної плати у вихідні дні та запросили до недопущення дискримінації під час працевлаштування


В рамках здійснення інформаційно-роз`яснювальної роботи з питань додержання законодавства про працю відбулась зустріч  головного державного інспектора Управління Держпраці у Миколаївській області Валентини Драчук з працівниками ТОВ «Укрсат».

Сучасні інформаційні технології пронизують собою всі сфери суспільного життя. Наразі доступність інтернету для користувачів є прямою необхідністю. Тож роботою  працівники ТОВ "Укрсат", м.Южноукраїнська, будуть забезпеченні вдосталь ще на довгий час.

ТОВ  "Укрсат"  19 років користується популярністю на  ринку  надання доступу в Інтернет і послуг пейджингового зв'язку. Основою сталої роботи Товариства є колектив: дружній та досвідчений. Працівники з технічної підтримки, для того щоб задовольнити потреби абонентів,  працюють  щоденно з 9.00 до 21.00.

Валентина Драчук, визначивши з презентації послуг Товариства  можливі потреби у знанні трудового законодавства, проінформувала учасників заходу про особливості оплати праці у вихідні дні.

«Для працівників з підсумованим обліком робочого часу вихідні дні встановлюються графіком виходу на роботу (змінності) і вони можуть не збігатися із загальними вихідними днями на підприємстві. Це означає, що якщо за графіком змінності працівник повинен вийти на роботу у неділю (вихідний день для інших працівників підприємства, установи, організації), то для нього такий день вважатиметься звичайним робочим днем й оплачуватись буде, відповідно, як звичайний робочий день. При цьому робота працівників, які з якихось причин працюють у свій  вихідний день, може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі», - сказала посадовець.

Працівникам Товариства розповіли про основні правила та принципи нарахування індексації на заробітну плату,  порядок обчислення середньої заробітної плати для оплати відпусток та допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Серед іншого, присутнім підкреслили на недопущення дискримінації у сфері праці, зокрема  обмеження прав та можливостей працевлаштування осіб з інвалідністю, осіб, які мають неповнолітніх дітей, дитину з інвалідністю або сімейні обов’язки яких передбачають догляд за хворим членом сім'ї.