Привітання з Днем захисника України


Шановні друзі, українці!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем захисника України!

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у православне свято Покрови Пресвятої Богородиці разом з Днем Українського козацтва.

У літописі ратних подвигів українського народу було безліч битв, подій і дат, гідних стати святом. Проте ще з козацьких часів саме свято Покрови обране нашим народом як день мужніх героїв – українських козаків. Це – не просто державне свято, це – справді всенародне вшанування наших нескорених та відважних захисників.

У цей день ми вшановуємо хоробрих, сильних не лише фізично, а й духом, людей, які стали на захист своєї Батьківщини. Сьогодні кожен громадянин висловлює свою повагу та подяку усім захисникам,  що боронять кордони нашої Батьківщини. І мова йдеться не лише про кремезних чоловіків, адже серед тих, хто захищає наш спокій, є й жінки, перед сміливістю яких ми схиляємо голови.

З нагоди свята щиро бажаю Вам добра, злагоди, миру і благополуччя.  Успіхів Вам  у повсякденному житті, чистого неба та усіляких гараздів. Нехай перешкоди, що з`являються на шляху,  тільки надихають та додають сил.

Слава Україні!

З повагою Юрій Козловський,

начальник Управління

Держпраці у Миколаївській області