ТОВ «Птахокомбінат»: підвищення рівня захисту життя та здоров’я працівників


Заходи направлені на  досягнення безпеки праці працівників на виробничих об’єктах  ТОВ «Птахокомбінат» стали темою обговорення під час семінар-наради посадових осіб управління Держпраці у Миколаївській області та керівного складу Товариства.

На початку зустрічі посадові особи Управління визначили обов’язок, який стоїть перед керівництвом підприємства -  створення на робочому місці в кожному структурному підрозділі умов праці відповідно до нормативно-правових актів у сфері охорони праці, та перед кожним працівником – дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь яких робіт чи під час перебування на території підприємства.

Присутнім була надана інформація про  стан виробничого травматизму Миколаївщини за минулий рік, а також про причини та  обставини, що спричинили нещасні випадки.

Учасники заходу визначили фактори виробничого ризику, притаманні сфері діяльності Товариства,  та спільно з’ясували  комплекс  попереджувальних заходів, який стане на заваді виробничому травматизму та професійними захворюванням на Товаристві.