УВАГА! Стартував ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020


ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці оголосило старт Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» - 2020.

Мета Конкурсу – привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.

Запрошуємо до участі учнів, вихованців, слухачів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 17 років.

Учасників буде розподілено по трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 17 років.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу: жовтень 2019 року – лютий 2020 року: відбіркові регіональні тури. На цьому етапі  учасники надсилають свої роботи до територіальних органів Держпраці (у Миколаївській області - це управління Держпраці у Миколаївській області).  Журі, сформоване управлінням Держпраці у Миколаївській області, обирає  роботи, що посіли І, ІІ та ІІІ місця у кожній віковій групі. Роботи переможців регіонального туру надсилається до  ТОВ «Редакція журналу охорона праці» для участі у фіналі конкурсу;

ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2020 року: фінал та оголошення переможців. Саме на цьому етапі журі, склад якого затверджує головний редактор ДП «Редакція журналу охорона праці», обирає серед переможців регіональних турів переможців фіналу Конкурсу.

Переможців І та ІІ туру всіх вікових груп буде нагороджено цінними подарунками.

Додаткова інформація про умови конкурсу за посиланням.

Увага! Бажаючі взяти участь у Конкурсі мають надати або надіслити до 15 лютого 2020 року свої роботи до Управління Держпраці у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул.Маршала Василевського, 40/1, поштовий індекс 54003.