Управління Держпраці у Миколаївській області наполягає на забезпеченні належних умов праці на кожному робочому місці та реалізації заходів направлених на запобігання професійним захворюванням


Продовж першого півріччя 2018 року посадовими особами відділу з питань гігієни праці  управління Держпраці у Миколаївській області проведено 5 розслідувань  причин виникнення хронічних професійних захворювань.

Клінікою  НДІ ГП та ПЗ ХНМУ 5  працівникам Миколаївщини встановлено зв’язок  захворювань з їхньою професійною діяльністю.

За 6 місяців 2018 року фахівцями Управління складено 8 санітарно-гігієнічних характеристик умов праці. Зазначені документи необхідні для подальшого встановлення зв’язку захворювання з умовами праці.

За підсумками проведення 69 планових заходів держаного нагляду (контролю) управлінням Держпраці у Миколаївській області у 49 суб’єктів господарювання встановлено порушення порядку організації та проведення попереднього (при прийняттi на роботу) i перiодичних (протягом трудової дiяльностi) медичних оглядiв працівників.

З метою забезпечення належних умов праці та запобігання виникнення хронічних професійних захворювань на підприємствах, в установах та організаціях Миколаївщини фахівцями відділу з питань гігієни праці управління Держпраці у Миколаївській області проведено 240 превентивних заходів.