Фахівці Управління Держпраці у Миколаївській області провели тренінг з підготовки до співбесіди з роботодавцем для мешканців Арбузинського району


23 січня 2020 в Арбузинській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся тренінг з підготовки до співбесіди з роботодавцем.

 Захід організовано в рамках угоди про співпрацю між  Управлінням Держпраці у Миколаївській області та Миколаївським обласним центром зайнятості, метою якої є   забезпечення швидкого й ефективного досягнення спільних цілей щодо підвищення рівня правових знань населення у сфері правового регулювання трудових відносин.

Під час заходу інспектор праці Управління Держпраці у Миколаївській області Валентина Драчук  надала роз’яснення з питань щодо:

  • трудових прав та гарантій працівника, у тому числі працюючих жінок, неповнолітніх осіб;
  • особливостей працевлаштування людей з інвалідністю, їх трудові права та гарантії;
  • документів необхідних під час працевлаштування;
  • важливості обговорення додержання трудових прав та гарантій працівника під час співбесіди з роботодавцем.

Присутніх було ознайомлено з порядком оформлення трудових відносин. Інспектор праці управління Держпраці у Миколаївській області підкреслив, що укладання трудового договору закріплюється наказом по підприємству, у ньому визначається дата початку роботи. Тобто, з зазначеного дня працівник повинен чітко виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку підприємства та покладені на нього обов’язки. При цьому слід розуміти, що момент виходу на робоче місце збігається з моментом початку робочого дня згідно з локальними нормативними актами.

Наприкінці заходу присутні взяли участь в опрацюванні опанованих знань в імпровізованій  співбесіді з роботодавцем.