Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!


Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування

Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Яскраві синій і жовтий кольори неба та пшениці символізують плідну та наполегливу працю наших предків. Український прапор відомий в усьому світі, його визнають на міжнародних рівнях – і це визначає авторитет держави!

Запорука успіху держави лежить в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні зміцнити силу і славу Батьківщини. Творення історії країни, її сьогодення і майбутнє — обов’язок кожного з нас, усього народу. Саме від дій та рішень кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, яке майбутнє очікує наших дітей, онуків та правнуків. Це велика честь і велика відповідальність перед родиною і прийдешніми поколіннями.

Вітаю усіх вас, хто своїми діями докладається до розбудови нової європейської держави України.  Від щирого серця бажаю вам миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! Бажаю всім українцям бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич нашій державі.

 Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

З нами Бог і Україна.

Зі святами вас!

 

З повагою

Юрій Козловський,

начальник управління Держпраці

у Миколаївській області