12 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

12 вересня 2021

В Україні День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості  відзначають у другу неділю вересня. Дата заснована в 1993 році.

Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави. Завдяки праці науковців, інженерів, службовців та робітників крок за кроком протягом століть розбудовувалася нафтогазова галузь: створювалися потужні комплекси, освоювалися родовища, впроваджувалися нові технології з видобутку нафти та газу.

Динамічний розвиток нафтогазової та нафтопереробної промисловості – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

Колектив Управління Держпраці у Миколаївській області щиро вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом. Бажаємо вам наснаги, оптимізму, стабільності та нових досягнень. Нехай свято наповнює вас радістю та гордістю за професійні здобутки, а ваша відданість справі та високий професіоналізм надають впевненість у досягненні стабільності та впевненості у завтрашньому дні.