26 вересня – День машинобудівника

26 вересня 2021

Щороку у четверту неділю вересня в Україні відзначається професійне свято працівників машинобудування і приладобудування України – День машинобудівника. Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 8 вересня 1993 року №361/93.

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на масу окремих галузей. Це металообробка та важке машинобудування, суднобудування і судноремонт, тракторобудування й автомобілебудування, верстатобудування і приладобудування, авіабудування та авіаремонт, а також залізнична галузь, електротехнічна, сільськогосподарська і звичайно ж ракетобудування та підприємства оборонного комплексу. Кількість працівників  у цій галузі становить понад  1 мільйон осіб.

З нагоди свята колектив Управління Держпраці у Миколаївській області щиро вітає всіх, хто пов’язав своє життя з машинобудівною галуззю. Виробничих успіхів вам, здійснення планів і задумів, міцного здоров’я, щастя, миру і добра!