Анонс: 28 квітня 2021 року відбудеться онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021»

01 квітня 2021

28 квітня 2021 року журнал «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) проводить онлайн-марафон «Безпека на кожному підприємстві – 2021» з метою привернення уваги суспільства, державних інституцій, роботодавців до питань безпеки праці та здоров’я працівників.

У заході візьмуть участь представники Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці, Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA,  міжнародні та вітчизняні експерти, великих підприємств України.

Така подія відбудеться в Україні вперше і пройде під гаслом Всесвітнього дня охорони праці 2021 року «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».

Онлайн-марафон стане майданчиком, на якому провідні компанії продемонструють зроблені кроки й реальні досягнення щодо забезпечення безпечних і здорових умов праці на виробництві. Під час заходу підприємства проводитимуть відеотрансляцію або демонструватимуть відеозапис із виробничих майданчиків (до 7 хвилин) про поліпшення умов праці та зниження ризиків. Такі реальні успішні історії стануть прикладом турботи про власних працівників та заохочуватимуть інші компанії удосконалювати безпеку праці на своїх виробництвах та в країні загалом.

Ви можете долучитися до марафону у якості спікера або слухача. Реєстрація за посиланням.

Онлайн-трансляція у Facebook.

Джерело: https://ohoronapraci.kiev.ua