Державні інспектори Управління Держпраці надали настанови представникам Міської лікарні № 1 м. Миколаєва щодо забезпечення належного прийняття в експлуатацію нової кисневої станції

12 січня 2022

10 січня 2022 посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області здійснили  інформаційний захід в Міській лікарні № 1 м. Миколаєва,  яка  нещодавно отримала на баланс нову кисневу станцію виробничою потужністю до 300 літрів кисню за хвилину. Станція вироблятиме кисень відповідно до потреб лікарні та переходить в режим очікування, коли система не використовується.

В рамках заходу посадові особи зосередили увагу на дотриманні усіх умов розміщення об’єкта, наявності в  організації, яка здійснюватиме монтаж, дозвільних документів Держпраці,  проведенні навчання та перевірки з питань охорони праці осіб, відповідальних за безпечну експлуатацію виробничого об’єкта.

Представників лікарні застерегли про  ризики, пов’язані з експлуатацією кисневого обладнання, та ознайомили з переліком запобіжних заходів, дотримання яких стане на заваді нещасним випадкам та можливим аваріям під час експлуатації кисневої станції.