Фахівці Управління Держпраці визначили правила, які допоможуть уникнути травматизму працівників ТОВ «Центр технологій «ВІК»

20 січня 2021

На ТОВ «Центр технологій «ВІК» відбулась розширена нарада з питань виконання робіт підвищеної небезпеки по нарядах-допусках в колодязях, траншеях, проведення земельних та зварювальних робіт.

Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів підприємства  та посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області.

Під час наради увага була прикута до питань охорони праці, втіленим на об’єктах виконання робіт у місті Миколаєві. Наразі у Миколаєві підприємство виконує замовлення щодо прокладки магістральних мереж  водопостачання до мікрорайону Варварівка,  а також мереж водопостачання та водовідведення на декількох об’єктах у центрі міста. Підприємство використовує високотехнологічне обладнання, яке дозволяє проводити безтраншейне горизонтальне буріння на різній глибині, водночас бере обов’язки щодо виконання земляних робіт, що проводяться відкритим способом  на глибині понад 2 метрів.

Наголошуючи на недопущенні травматизму працівників під час виконання робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки,  начальник відділу на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки Сергій Джігімон  відзначив вимоги щодо оформлення наряду-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки (в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах і колекторах). Зокрема, зазначення у документі технологічної послідовності операцій, інструкцій, якими слід керуватися під час виконання робіт, засобів загального та індивідуального захисту, якими повинна бути забезпечена  бригада, тощо.

Тетяна Камдіна, головний державний інспектор Управління Держпраці, закликала представників підприємства приділяти особливу увагу контролю щодо дотримання працівниками вимог охорони праці, обов’язкового застосування засобів колективного та індивідуального захисту.