Корисне спілкування: чи варто витрачати час на розмову з інспектором праці

19 лютого 2021

Готуєтеся до співбесіди з роботодавцем та  не знаєте які умови  обов’язково має містити трудовий договір, а які окремо узгоджуються під час розмови з роботодавцем? А  може  маєте сумніви щодо трудових прав та гарантій працівники, які має забезпечити суб’єкт господарювання? Тоді зустріч з інспектором праці  Управління Держпраці у Миколаївській області Вам буде вкрай корисна.

Продовж лютого 2021 можливістю розв’язати подібні питання вже скористалося близько 40 мешканців  Миколаївщини, зокрема мешканці смт Арбузинка, смт Братське,  м.Вознесенська, с. Мартинівське (Прибужанівська ОТГ).

Зустрічі з інспекторами праці відбуваються на базі філій Миколаївського обласного центру зайнятості. Така локація проведення  зустрічей дозволяє громадянам  ознайомитися з ринком вакансій, послугами центру зайнятості та отримати корисні консультації щодо реалізації прав найманої особи у сфері праці, порядку допуску працівника до роботи  тощо.

Зауважимо, що з метою забезпечення надання консультацій громадянам  в умовах карантинних обмежень в Управлінні Держпраці у Миколаївській області діє сервіс «Інтерактивний інспектор». Зазначений сервіс дозволяє кожному отримати відповіді на  запитання в дистанційному режимі. Детальніше про сервіс за посиланням.