Кроки до збалансованої системи трудових відносин. Легальна трудова зайнятість – соціальний захист працівників та сталий розвиток бізнесу

15 вересня 2021

14 вересня 2021 року відбулася зустріч інспектора праці Управління Держпраці з мешканцями Баштанської громади щодо обговорення переваг легальної зайнятості для працівників, підприємців та громади в цілому.

Під час заходу зазначалося, що Управління Держпраці у Миколаївській області докладає зусиль у бік  формування збалансованої системи трудових відносин в області. Так, офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодження роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату.

Учасники обговорили сфери господарської діяльності, які розвиваються в районі,  та, як наслідок, потребують залучення трудового ресурсу. Інспектор праці Дмитро Куруч повідомив порядок допуску працівника до роботи, визначив особливості випробування при прийнятті на роботу, зауважив про заборону вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором.

Наприкінці заходу присутнім повідомлено про повноваження Держпраці у сфері законодавства про працю та можливості звернення громадян за допомогою щодо отримання роз’яснень та  захисту трудових прав.