На Буковині консультаційна група провела інформування двох переміщених роботодавців

18 квітня 2022
Посадовці Управління Держпраці здійснили консультаційні візити до суб’єктів господарювання, які переїхали на Буковину з Києва та Миколаєва.
Один із них є ІТ- компанією, яка створює інформаційні системи для медичної галузі, інший – фізична особа-підприємець, що виробляє продукти харчування.
Суб’єктів господарювання поінформовано про можливість отримання інформаційних послуг та консультаційного супроводу інспекторами Управління Держпраці.
Представникам релокованого бізнесу роз’яснено норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
Також акцентовано на нормах чинного законодавства щодо отримання роботодавцями компенсації за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб та сам порядок отримання таких виплат.
❗️ Нагадаємо, що посадовці Управління Держпраці надають представникам релокованого бізнесу весь спектр інформаційно-консультативної допомоги, зокрема, щодо забезпечення питань трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг і таке інше.
☎️ Роботодавці переміщених підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Чернівецькій області безпосередньо, скориставшись зручними для них засобами комунікації.
▶️ Телефон гарячої лінії Управління Держпраці у Чернівецькій області – (0372) 55 37 24.

За матеріалами Держпраці.