На Миколаївщині визначено ефективність співпраці територіальних органів Держпраці та Пенсійного фонду за 2020 рік

26 лютого 2021

Сьогодні, 26 лютого, перший заступник начальника Управління Держпраці у Миколаївській області Яна Скуратовська долучився до засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України  в Миколаївській області.

Захід було присвячено підбиттю підсумків роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області у 2020 році щодо виконання бюджету, реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення.

У своєму виступі Яна  Скуратовська відзначила, що сталий розвиток країни  неможливо уявити в умовах неформального сектора економіки та незадекларованої праці. Активна взаємодія Управління Держпраці у Миколаївській області та територіального органу Пенсійного фонду дозволяє ефективно реалізовувати спільні цілі та пріоритети державної політики щодо детінізації зайнятості.

Присутнім  повідомлено про  результати  кампанії Держпраці «Виходь на світло!», зауважено на спільну роботу широкого кола держаних органів, що проводиться у напрямку запобігання використанню незадекларованої праці.

Також учасників поінформовано, що аналізуючи  дані Пенсійного фонду, передані в рамках обміну інформацією,  Управління Держпраці  знаходить так звані прогалини, які створюють сумнів щодо правомірності використання праці працівників  суб’єктами  господарювання, та здійснює відповідні заходи реагування. В залежності від обставин  це можуть бути  контрольні чи інформаційні  заходи.