На Волині у приміщенні Ковельської районної ради відбулася спільна нарада щодо можливих напрямів надання підтримки підприємствам, які переміщують свій бізнес у регіон

19 квітня 2022
У заході брали участь голова Ковельської районної ради, представники Ковельської районної військової адміністрації та голови окремих територіальних громад Ковельського району Волинської області, а також посадовці Управління Держпраці.
Посадовці Управління Держпраці наголосили на тому, що вони окрім інформаційної підтримки, також надають усю необхідну практичну та методичну допомогу релокованим підприємствам.
Зокрема, акцентували увагу присутніх на Програмі релокації підприємств у Волинській області, яку спільно затвердили Управління Держпраці, Волинська ОВА та Волинський обласний центр зайнятості.
❗️Разом з тим, у ході наради обговорили зміни в трудовому законодавстві, які є актуальними в умовах сьогодення. Було зауважено, що 24 березня 2022 року набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», та акцентовано увагу на усіх нововведеннях в законодавстві.
Представники районної ради та адміністрації висловили готовність, у разі звернення суб’єктів господарювання щодо релокації підприємств, оперативно долучати до перемовин фахівців Управління Держпраці та сприяти подальшій співпраці.
За матеріалами Держпраці.