Організація трудових відносин в умовах воєнного стану — про це поінформували колектив Одеської обласної станції переливання крові

17 березня 2023

Головний державний інспектор відділу з питань праці Південного міжрегіонального управління Держпраці Олександр Волєв  провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками КНП “Одеська обласна станція переливання крові” Одеської обласної ради. На зустрічі були присутні  керівництво та працівники медичного закладу.

Одеська обласна станція переливання крові займається виробництвом, заготівкою, переробкою та зберіганням компонентів донорської крові, забезпечуючи усі лікувальні заклади в Одеській області, мирне населення, а також Збройні сили України.

Слід зазначити, що ООСПК відповідно до Постанови КМУ “Про внесення змін до Постанови КМУ від 09.10.2020 року № 1109” від 16.12. 2022 року № 1384 віднесено до переліку підприємств критичної інфраструктури.

Представник  ПМУ Держпраці поінформував присутніх про зміни у трудовому законодавстві під час воєнного стану, зокрема, про організацію трудових відносин з питань надання відпусток, призупинення трудових договорів, питання робочого часу та ін.

Також обговорили питання оплати праці медичних працівників в умовах коронавірусу.

Інспектор звернув увагу на права осіб з інвалідністю, наголосив на недопущенні дискримінації і мобінгу на робочих місцях та забезпеченні рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у трудових відносинах.

Додатково фахівець Південного міжрегіонального управління повідомив про можливість оперативно отримувати консультації Держпраці з найактуальніших питань в рамках дії сервісу «Інтерактивний інспектор», а саме: зазначено про можливість отримувати відповіді на свої питання у зручний спосіб, зокрема, електронною поштою, на месенджер (Viber, WhatsApp, Telegram) або телефоном.

Більше інформації за посиланнями

https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu-v-ukraini-shcho-zminylosia/

https://pratsia.in.ua/

Прес-служба
Південного міжрегіонального управління
Державної служби України з питань праці