Представник Управління Держпраці у Миколаївській області обговорив під час зустрічі з працівниками АЗС ТОВ “ВОГ РІТЕЙЛ”  про безпечну експлуатацію АЗС та наголосив про безпечні умови праці.

21 червня 2022

Під час превентивного заходу на АЗС ТОВ “ВОГ РІТЕЙЛ” посадовець Держпраці зосередив увагу на забезпеченні безпеки в  пожежонебезпечних зонах. Адже в просторі таких зон зберігаються, використовуються, виділяються під час технологічного процесу горючі речовини, що вимагають спеціальних заходів, зокрема в частині електрифікації конструкції обладнання.

Загострили увагу на вжиття необхідних адміністративних заходів. Зокрема зауважено на забезпечення належного технічного стану обладнання, формування у персоналу знань щодо заборон вчиняти дії, що можуть призвести до виникнення або поширення аварії чи надзвичайної ситуації,  проведення навчання працівників правилам поведінки у разі виникнення аварійних ситуацій та аварій.

Окремо головним державним інспектором було повідомлено керівництву підприємства та працівникам АЗС про проведення Держпраці інформаційної кампанії «Україна працює!» та надано інформацію щодо отримання консультацій на https://pratsia.in.ua/.