Протидія незадекларованій праці: у call-центрі Миколаєва виявлено незадекларовану працю 39 осіб

09 квітня 2021

За результатами  інспекційного відвідування у call-центрі м. Миколаєва інспекторами праці Управління Держпраці у Миколаївській області виявлені факти використання праці 39 осіб без укладеного трудового договору.

Зокрема встановлено, що в діяльності підприємства наймана праця не використовувалася, а з 39 особами, які здійснювали трудові функції притаманні професії оператора інформаційно-комунікаційних мереж, були укладені цивільно-правові договори з надання послуг зі здійснення дзвінків за контактами бази даних підприємства з презентації та продажу товарів. Оператори працювали у вільному режимі в інтервалі надходження дзвінків на  робочі місця,  обладнані відповідно до потреб проведення діяльності телефонних центрів, протягом робочого дня. Фізичні особи процес надання послуг реалізовували в чітких рамках, встановлених підприємством.

За встановленими фактами інспекторами праці Управління Держпраці  внесено припис керівнику підприємства з вимогами щодо забезпечення належного оформлення трудових відносин з працівниками, а також попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.