Привітання з нагоди Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтв

14 жовтня 2022
Шановні українці, захисники та захисниці України!
Щиро вітаємо Вас зі святами – Днем захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!
В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань. День захисників і захисниць України – свято тих, хто пройшов справжню війну, і тих, хто стоїть на сторожі Батьківщини, а також тих, хто відслужив в армії і служить в даний час, і тих, хто тільки готовий її поповнити. Це свято синів і дочок тих, хто віддав своє життя за Батьківщини, за нашу свободу і незалежність.
Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. В боях за Батьківщину наші земляки здобувають славу неперевершених воїнів. У пам’яті сьогоднішніх та майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги українців.
Впродовж століть Божа Мати вважалась заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська, яка завжди охороняла і берегла від бід, ворогів і ударів долі.
З нагоди свят бажаємо кожному здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості та добра. Нехай Пресвята Богородиця захищає вас від усіляких бід! Нехай наша українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! 🇺🇦
З повагою колектив Управління
Держпраці у Миколаївській області