Радіоефір UA:Миколаїв: про нову спеціальну номінацію конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

22 січня 2021

22 січня 2021 року у радіопередачі «Діалоги» на  UA:Миколаїв молодим талантам Миколаївщини повідомили про розширення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (далі – Конкурс) спеціальною номінацією – «Використання засобів індивідуального захисту органів дихання під час проведення гірничих робіт».

Під час передачі ведуча Анжеліка Топчий разом з гостею радіоефіру головним спеціалістом взаємодії зі ЗМІ Управління Держпраці у Миколаївській області Оленою Крисановою дослідили  умови, за яких Миколаївські митці зможуть здобути перемогу та отримати цінні подарунки за проявлений талант у Конкурсі.

Радіослухачі дізналися, що Конкурс проводиться ТОВ «Редакція журналу «Охорони праці» за підтримки Державної служби з питань праці.

Метою Конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці, у тому числі пов’язаних з профілактикою  COVID-19 на робочих місцях.

Цей рік для заходу ювілейний, адже він проводиться у десяте від дня започаткування.

Ювілейне проведення Конкурсу привернуло увагу чималої кількості людей, у тому числі суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва засобів індивідуального та колективного захисту.   Завдяки цьому у 2021 році Конкурс розширено спеціальною номінацію компанії DEZEGA – «Використання засобів індивідуального захисту органів дихання під час проведення гірничих робіт».

На приз у спеціальній номінації претендуватимуть усі малюнки, в яких буде розкрито тему захисту органів дихання під час проведення гірничих робіт. Зокрема, на малюнку має бути серед іншого зображено:

  • шахтний ізолюючий саморятівник

або

  • ізолюючий респіратор для гірничорятувальних робіт.

Конкурс дитячого малюнку  проводиться серед  дітей віком  від 6 до 18 років у трьох вікових групах  та складається з 2 етапів: регіонального туру та фіналу.

Призові місця визначаються у кожній віковій групі на кожному етапі конкурсу.

Перемогу здобувають автори  малюнків,  сюжет яких мотивує до дотримання безпечних методів роботи, демонструє причини та наслідки нещасних випадків, загострює увагу на заходи, направлені  на недопущення виробничого травматизму.

Учасники, які посіли І, ІІ та ІІІ місця кожного етапу конкурсу, нагороджуються  грамотами, дипломами та цінними подарунками. Крім того, учасник Конкурсу, малюнок якого буде визначено як найкращий у спеціальній номінації, також буде нагороджений цінним призом компанії DEZEGA.

Для того, щоб стати учасником конкурсу та претендувати на цінні подарунки, молодим талантам Миколаївщини  необхідно до 15 лютого 2021 року підготувати та направити свої роботи до  Управління Держпраці у Миколаївській області за адресою: вул.Маршала Василевського, 40/1, м. Миколаїв (індекс 54003).

Прослухати передачу “Діалоги”