Суб’єктів господарювання Миколаївщини інформують про вимоги забезпечення електробезпеки на виробничих об’єктах

01 березня 2021

Управління Держпраці у Миколаївській області працює над забезпеченням безпеки на виробничих об’єктах. В рамках цієї роботи, окрім заходів контролю,  проводяться й інформаційні заходи.

За результатами інформаційних заходів суб’єкти господарювання отримують знання про методики визначення виробничих ризиків, присутніх на об’єкті у поточний момент, та рекомендації щодо заходів, направлених на забезпечення дотримання вимог у сфері охорони праці.

В останній тиждень лютого 2021 року увагу суб’єктів господарювання Миколаївщини було зосереджено до питань забезпечення електробезпеки.

Так, інформаційні заходи відбулися на АЗС «ОККО», розташованих в  Інгульському районі м. Миколаєва, та  підрозділах ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Під час заходів посадові особи  Управління Держпраці підіймали на обговорення питання щодо періодичності проведення замірів опору ізоляції, заміри заземлюючих пристроїв та петлі фаза-нуль, доцільності здійснення профілактичних електровимірювань  електрообладнання.

Окремо суб’єктам  господарювання було наголошено на неприпустимість допуску до робіт підвищеної  небезпеки осіб, які не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці.