ТОВ «АВЕ-ПРОТЕМІЛ» отримало технічні рекомендації Держпраці щодо безпечної експлуатації електропідстанції

18 лютого 2021

Про потенційні небезпеки під час експлуатації трансформаторної підстанції, наслідки порушення контролю за технічним станом виробничого об’єкта, вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватися з метою недопущення аварій. Саме  такі теми підіймали на обговорення  посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області під час зустрічі з представниками ТОВ «АВЕ-ПРОТЕМІЛ».

Під час зустрічі відзначено про збільшення  в останні роки кількості аварій, які стаються на електропідстанціях. В результаті аварій суб’єкти господарювання зазнають чималі збитки, люди отримують травми. Тож, дотримання вимог безпеки на  ТОВ «АВЕ-ПРОТЕМІЛ» має бути пріоритетним. Адже підприємство для забезпечення виробничих потужностей з переробки відходів шкіряного виробництва експлуатує  об’єкт підвищеної небезпеки  – трансформаторну підстанцію напругою 10/0,4  кВ з трансформатором потужністю 1000 кВА.

В рамках заходу посадові особи оглянули виробничий об’єкт та надали технічні консультації щодо  забезпечення його належної експлуатації.

Керівнику підприємства рекомендовано здійснити  кваліфікаційний добір осіб, відповідальних за експлуатацією об’єкта, затвердити графік робіт з підтримки працездатності обладнання підстанції в період його використання, зокрема випробування обладнання, пристроїв,  підтяжку контактних з’єднань, доливання ізоляційного масла, випробування і вимірювання ізоляційних характеристик тощо. Серед іншого зауважено на необхідність  навчання  працівників практичним способам вивільнення людини, яка потрапила під дію електричного струму, та надання їй долікарської допомоги.