В рамках превентивних заходів проведено семінар-нараду з працівниками ТОВ «МТТ»

17 березня 2023

З метою попередження нещасних випадків, травм та виникнення пожеж, головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Миколаївській області ПМУ Державної служби з питань праці Юрій Лодатко провів семінар-нараду з працівниками ТОВ «МТТ».

У зв’язку з воєнним станом, підприємство свою виробничу діяльність скоротило на 90 відсотків. На час проведення заходу змінились виробничі завдання та посадові обов’язки працівників.

На підприємстві є ряд невирішених питань стосовно дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, тому було приділено особливу увагу питанням щодо виконання організаційних заходів, що убезпечують працівників під час роботи та технічним заходам, що створюють безпечні умови виконання робіт.

На семінар-нараді були розглянуті наступні питання:  проведення навчання та перевірка знань з охорони праці, переглянути всі посадові інструкції та інструкції з охорони праці, декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці на виконання робіт підвищеної небезпеки, утримання, експлуатація верстатного парку згідно з вимогами технічного регламенту (ПКМУ № 77 від 03.02.2021р.). порядок підготовки робочого місця, експлуатація машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки відповідно до вимог ПКМУ №1107 від 26.10.2011р., застосування, використання матеріалів, які відповідають вимогам відповідних стандартів та .нормативних документів з охорони праці.

Під час семінар-наради проведено перевірку знань та дій працівників під час проведення робіт щодо запобігання травм, аваріям та ліквідації їхніх наслідків.