Завдяки Управлінню Держпраці 7 продавців мережі кав’ярень м.Миколаєва були офіційно працевлаштовані

10 вересня 2021

Підозра щодо використання незадекларованої праці у мережі кав’ярень м.Миколаєва підтвердилася.

За даними  Пенсійного фонду  у підприємця, діяльність якого поширюється на 7 об’єктів, були задекларовані трудові відносини з однією особою. Під час контрольного заходу інспектори праці Управління Держпраці у Миколаївській області зафіксували ще 7 осіб, які працювали  в рамках діяльності підприємця. Вони  здійснювали продаж кави та інших напоїв без укладеного трудового договору.

Не заперечуючи порушення порядку допуску працівників до роботи, власник мережі кав’ярень уклав зі всіма продавцями трудові договори та направив повідомлення про прийняття працівника на роботу до Державної податкової служби.

За результатами контрольного заходу інспектор праці стосовно підприємця  склав  протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 41 КУпАП. Суб’єкту господарювання внесено попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Тож, у випадку вчинення такого порушення повторно протягом двох років суб’єкта  буде оштрафовано у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.