Архив тэгов: кран


Відповідаємо на  запит підприємства Вітовського району Миколаївської області: чи може власник вантажного крану, зареєстрованого в органі Держпраці, після проведення йому експертного обстеження і позачергового технічного огляду, здійсненого уповноваженою організацією, у разі закінчення строку служби (граничного строку експлуатації), прийняти рішення про його подальшу експлуатацію?

21.05.2017 року розпорядженням Кабінету міністрів України від 10.03.2017 року №166-р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» скасовано наказ Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 18.06.2007 року №132 «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (НПАОП 0.00-1.01-07). Згідно пункту 39 Постанови Кабінету міністрів…
Дізнатися більше