Сервіс «інтерактивний інспектор»: консультування з питань законодавства про працю, охорону та гігієну праці.

16 січня 2021

В рамках забезпечення безперервної роботи в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню вірусу COVID-19, Управлінням Держпраці у Миколаївській області організовано проведення дистанційно інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо застосування вимог законодавства про працю, охорону та гігієну праці.

Зазначена робота провадиться з метою запобігати порушенням прав працівників та виникнення ситуацій, коли роботодавець наражається на ризики штрафних санкцій.

Консультації надаються за телефонами (код міста 0512):

з питань додержання законодавства про працю 36-22-88
з питань охорони праці, а саме з :  
забезпечення належної організації охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу  та соціально культурній сфері, в тому числі закладах охорони здоров’я 71-34-02
безпечної організації проведення робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки 50-01-29
безпечної організації робіт в діючих електроустановках, експлуатації електрообладнання, автоматизованих і роботизованих  технологічних комплексів 24-11-37
безпечної організації робіт на висоті, у траншеях, експлуатації посудин, які працюють під тиском, вантажопідіймальних кранів, машин, ліфтів, технологічних транспортних засобів 24-11-37
безпечної організації робіт з видобутку корисних копалин 24-11-37
проведення медичних оглядів працівників та дотримання санітарно-гігієничних умов праці на робочих місцях 50-01-36
організації проведення  атестації робочих місць за умовами праці 24-01-41
перевірки знань з питань охорони праці 50-01-27

Водночас Конституція України  надає  право направляти до органів державної влади індивідуальні чи колективні письмові звернення. Дізнатися про  вимоги щодо оформлення звернення до Управління Держпраці у Миколаївській області можна на сайті Управління у розділі «ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН» чи за номером телефону – (0512) 24-01-41.

Управління, також, відповідає на повідомлення, які надходять на електронну пошту 14mk@dsp.gov.ua та соціальну сторінку в мережі Facebook.

 

Додатково нагадуємо: повідомлення  про нещасні випадки приймаються за номером телефону 50-01-27, за допомогою засобів електронного та поштового зв’язку на адресу Управління: вул.М.Василевського, 40/1, м.Миколаїв, 54003, електронну адресу:14mk@dsp.gov.ua.