Безпека та виробнича санітарія на підприємствах по зберіганню та переробці зерна

09 березня 2017

Фахівці управління Держпраці у Миколаївській області провели семінар-нараду для  керівництва підприємства ТОВ «Варварівський зерновий комплекс».

Мета семінар-наради – виконання правил техніки безпеки та виробничої санітарії на підприємствах по зберіганню та переробці зерна.

Під час заходу головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Дмитро Іваськевич нагадав присутнім про відповідальність, яка покладена на керівництво підприємства, за недбале ставлення до санітарно-побутових умов праці, промислової безпеки, порушення трудового законодавства. Керівництву ТОВ «Варварівський зерновий комплекс» вказано на необхідність підвищення культури безпеки праці серед співробітників, проведення аналізу ефективності у впровадженій системі управління охорони праці. Виступ посадової особи Управління містив пропозиції щодо поліпшення стану побутових приміщень, забезпечення робітників засобами індивідуального захисту у повному обсязі, призначення відповідальних осіб та посилення контролю за роботами підвищеної небезпеки, ведення обліку виробничого та невиробничого травматизму.

Дмитро Іваськевич рекомендував інженеру з охорони праці з метою виявлення порушень законодавства з охорони праці проводити частішу перевірку об’єктів зернового комплексу. Слід пам’ятати, що у разі виявлення недоліків під час перевірки інженер з охорони праці повинен вносити припис щодо усунення порушень законодавчих актів та інформувати керівника зернового комплексу про виявлений факт .