Екскурсія у країну солодощів

13 квітня 2017

Управління Держпраці у Миколаївській області провело для переможців олімпіад Миколаївської загальноосвітньої школи № 11 пізнавальну екскурсію з виробництва солодощів. Метою заходу, присвяченого відзначанню Всесвітнього дня охорони праці, є фокусування уваги молоді до збереження здоров’я та працездатності людини під час трудової діяльності через створення безпечних і нешкідливих умов праці.

Посадові особи Управління переконанні, що саме спостерігання за  виробничим процесом на власні очі та переконливі факти в пріоритетність охорони життя та здоров’я працівників, по відношенню до результатів виробничої діяльності, формують культуру безпеки праці.

Під час екскурсії на кондитерському виробництву ТОВ «Альпі-Україна», учні віком від 12 до 16 років дізнавались скільки праці людини, які виробничі процеси знаходяться всередині яскравої оболонки цукерки. Головний технолог виробництва  кондитерської фабрики продемонструвала дітям виробниче обладнання за допомогою якого цукор перетворюється у цукрову пудру, кондитерські вироби з шоколаду обгортаються у  яскраву оболонку карамельної глазурі. 

Впродовж заходу перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області Яна Скуратовська своєю розповіддю привертала увагу та змінювала погляди дітей здавалось би нескладний виробничий процес. Школярам було роз’яснено, що кожна дія працівника у виробничому процесі має свою послідовність. Важливим елементом у збереженні життя, здоров’я і працездатності людини в процесі трудової діяльності є виконання певних правил, норм, регламентів та інструкцій. Безперечно, виробниче обладнання, устаткування теж має бути безпечним в монтажі, експлуатації та  ремонті.

Пригостивши дітей тільки що спеченим вафельним листом, головний технолог виробництва  спрямувала погляди дітей до конвеєру. Там, переміщуючись по конвеєрній смужці, вафлі за мить ставали ще більш апетитними, покриваючись шоколадом.

Працівники фабрики з розумінням поставились до дитячих поглядів. Кожен учасник екскурсії мав змогу покуштувати та обрати з широкого асортименту продукції  ТОВ «Альпі-Україна» солодощі собі за смаком.

Школярі повертались до дому в гарному гуморі, їм було чим поділитися з батьками та друзями.