Контроль за станом охорони праці на ПАТ «Миколаївобленерго»

12 липня 2017

11 липня 2017 року фахівцями управління Держпраці у Миколаївській області, відповідно до річного плану проведення перевірок суб’єктів господарювання, розпочато перевірку одного з провідних енергопостачальних підприємств південного регіону України, ПАТ «Миколаївобленерго».

Перевіркою буде охоплено 5 округів ПАТ «Миколаївобленерго» (Центральний, Південний, Західний, Північний, Східний), а також Первомайська ГЕС, яка входить до складу енергопостачального підприємства. Під час перевірки посадові особи дослідять стан безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, проаналізують порядок організації охорони праці на підприємстві, встановлять наявність дозволів на право виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, визначать технічний стан споруд, вузлів, агрегатів тощо.

Відкриваючи плановий захід, начальник  управлінням Держпраці у Миколаївській області Юрій Козловський зазначив, що відповідно до затверджених у поточному році критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду, ПАТ перевіркаперевірка«Миколаївобленерго» буде планово перевірятися не частіше одного разу на два роки. Тому необхідно віднестись до перевірки серйозно та сприймати цей захід як безкоштовний аудит з питань охорони праці.

Генеральний директор ПАТ «Миколаївобленерго» Олег Сивак виразив готовність до співпраці: «Ми знаємо, що посадові особи Управління завжди обґрунтовують свою позицію і вимоги щодо питань охорони праці та виробничої безпеки. Тому ми приймемо всі поради та будемо намагатися у найкоротші строки виправити зауваження».

Перевірка на підприємстві триватиме з 11 по 24 липня 2017 року.