Круглий стіл проведено на ТОВ «Микитівський гранітний кар’єр»

14 квітня 2017

Управління Держпраці у Миколаївській області ініційовано проведення круглого столу у  ТОВ «Микитівський гранітний кар’єр» на тему «Всесвітній день охорони праці, історія, мета, ідея». Участь у заході прийняли посадові особи відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку управління Держпраці у Миколаївській області .

Учасникам засідання круглого столу було запропоновано проаналізувати зміни, які відбувались в системі організації охорони праці.

Головний державний інспектор Управління Юрій Пензул звернув увагу присутніх на  систематизацію даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві, що має важливе значення для запобігання нещасним випадкам. Так, оптимізувавши збір даних з охорони праці, простіше буде визначати пріоритети у роботі удосконалення організації охорони праці на робочих місцях. Між тим, зазначена оптимізація на національному рівні дасть змогу збирати та аналізувати дані для запобігання нещасним випадкам через удосконалення законодавчої бази.

Фахівці Управління запропонували керівникам ТОВ «Микитівський гранітний кар’єр» з нагоди відзначання Всесвітнього дня охорони праці провести роз’яснювальні бесіди, привернути увагу трудового колективу підприємства до дотримання вимог законодавства про охорону праці. До того ж, були надані пропозиції з проведення превентивних заходів з питань охорони праці, серед яких оновлення куточків, стендів з питань охорони праці, проведення конкурсів на краще робоче місце з визначенням та заохоченням переможців.