Малюнки авторів Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – вектор у профілактиці виробничого травматизму та професійних захворювань

22 червня 2017

Що необхідно виконувати? Які засоби захисту необхідно застосовувати? Що спільного між особистою обережністю під час професійної діяльності та якістю життя?

Відповіді на ці та інші питання можна знайти аналізуючи малюки авторів Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

До професійного свята медичного працівника посадові особи управлінням Держпраці у Миколаївській області, за підтримки  керівника  КЗ ММР Центр первинної медико-санітарної допомоги №1, розмістили малюнки учасників цьогорічного конкурсу у холі медичного закладу.

Мета заходу –  агітаційна пропаганда безпеки та гігієни праці.

Під час презентації виставки посадові особи Управління надали коментарі щодо  смислового навантаження художніх творів. У презентації зазначалось, що родзинкою заходу є  неформальний соціально-психологічний вплив. У малюнках  висвітлюються наслідки нехтування факторами професійних ризиків. Розглядаючи перші кроки у художньому мистецтві юних дарувань,  працівники та відвідувачі закладу несвідомо замислюються над вагомістю життєвих пріоритетів.

Таким, чином через розміщення в громадських місцях малюнків дітей на тему   профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань відбувається стимулювання до підвищення культури праці.