Міжвідомча співпраця у протидії нелегальній зайнятості

10 лютого 2017

Започатковані у 2016 році співпраця між Державною фіскальною службою та управлінням Держпраці у Миколаївській області щодо обміну інформації приносять свої результати у виявленні нелегальної зайнятості.

У грудні 2016 року до Управління Держпраці у Миколаївській області надійшли матеріали перевірки ДПІ у Центральному районі м.Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області. За даними матеріалів фізична особа підприємець, який проводить діяльність з громадського харчування, залучає громадян на роботу без повідомлення ДФС про прийняття працівників на роботу.

Управління Держпраці у Миколаївській області за даною інформацією провело позаплановий захід щодо додержання вимог законодавства з питань праці.

Під час перевірки фізична особа підприємець надав пояснення, відповідно до яких, він залучив громадянку до «стажування» для встановлення її кваліфікації на посаді касира торгівельного залу. Трудовий договір з нею не укладався.

Даний факт є порушенням діючого законодавства України про працю. Поняття «стажування» законодавством не передбачено. Натомість статтею 26 Кодексу законів про працю України передбачено, що при укладанні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається.

Перевіркою встановлено, що фізична особа підприємець порушив права працівників залучених до господарської діяльності. Так, облік виконаної роботи «стажиста» не вівся, як наслідок заробітна плата не нараховувалась та не виплачувалась. Щодо оформлених працівників, то вони не ознайомленні з документами з діловодства щодо прийому, переведення та звільнення. В їх трудових договорах не визначено окладні характеристики роботи, яка підлягає виконанню та передбачені Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників.

Державними інспекторами Управління видано обов’язковий для виконання припис фізичній особі підприємцю для приведення у відповідність до вимог трудового законодавства взаємостосунків зі співробітниками.

До того ж, підприємцю довелось оплатити штраф у розмірі 48000,00 грн. за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору.