Молоді дарування свідомо підходять до вибору майбутньої професії

15 лютого 2017

Велика кількість авторських робіт надійшла до управління Держпраці у Миколаївській області саме в останні дні прийому малюнків для участі у конкурсі «Охорона праці очима дітей».

У своїх малюнках авторів можна побачити які вподобання уже сформовані у дітей, яку майбутню професію вони прагнуть обрати. У роботах зображена праця будівельника, зварювальника, шахтаря, сільгоспвиробника та інша. Чимало уваги приділено знакам безпеки.

У своїх роботах автори використовували яскраві кольори та різноманітні техніки. Автори деяких робіт одразу оздобили свої «твори» рамкою.

Дані роботи можна використовувати як демонстраційні плакати в куточках з охорони праці підприємств, установ та організацій, ілюстрації до книжок та підручників. У невеличких «ілюстраціях» викладено порядок безпечного виконання робіт. В очі впадають малюнки, на яких учні висвітлюють працю батьків на підприємствах Миколаївщини. Автори зображають логотип компанії та професію батьків. Такі роботи – креативні рекламні плакати.

Авторка малюнку «Гарячі статті «під прицілом»» Ганна Невинська, 2003 р.н., під час презентації свої роботи першому заступнику начальника управління Держпраці у Миколаївській області Яні Скуратовській, прокоментувала свій малюнок: «В роботі журналіста присутня велика ймовірність, що нещастя може статися у зв’язку з професійною діяльністю. Негативно впливають на здоров’я репортера велика емоційна напруга, мобільний спосіб життя, неможливість абстрагуватись від того, що відбувається навколо.» Робота Ганни Невинської розповідає про журналіста, який перебуває в гарячих точках, на місцях локальних конфліктівдля висвітлення останніхподій.Дівчина вже визначилась з майбутньою професією – журналіста, усвідомлюючи усі професійні небезпеки.