Миколаївські підприємці отримали знання, як формувати збалансовані трудові відносини з працівниками

10 листопада 2021

Кожен крок в господарській діяльності має бути виваженим. Вдалі управлінські рішення  – запорука майбутнього успіху та результат опанування нових знань. Зустрічі підприємців з представниками Управління Держпраці у Миколаївській області та Миколаївського обласного центру зайнятості є вдалою нагодою оновити знання щодо порядку допуску працівника до роботи, дослідити кращі практики формування збалансованої системи трудових відносин, ознайомитися з державними програмами підтримки для роботодавців.

Саме така зустріч відбулася днями на базі відділу сприяння зайнятості в Корабельному районі Миколаївського міського центру зайнятості. Суб’єкти господарювання, серед яких були такі, що вперше залучатимуть до своєї діяльності найманих осіб, вивчили норми законодавства про працю щодо порядку оформлення трудових відносин, дізналися про помилки, які допускають підприємці під час узгодження умов трудового договору з претендентом на посаду.

Під час заходу інспектор праці Управління Держпраці у Миколаївській області Ірина Панкова зосередила увагу присутніх на відповідальності, яка передбачена за порушення законодавства про працю. Завідувач сектору по роботі з роботодавцями Корабельного району Миколаївського міського центру зайнятості  Тетяна Нечахіна проінформувала про ситуацію на ринку праці та  презентувала послуги Державної служби зайнятості.

За даними анонімного опитування учасників зустрічі, оцінка ефективності проведеного заходу становить 5 балів з 5 можливих.